Oferta pracy Kierowca

Horecaslager Nice to Meat, zlokalizowany w Almere Poort, to działający w całym kraju zaklad mięsny. zaopatrujący branżę gastronomiczną, od bistro, restauracje Michelin i hotele. Nice to Meat wyróżnia się wysokiej jakości produktami. Nasz oddział międzynarodowy dostarcza świeże jak i mrożone produkty do 27 krajów Europy. Aktualnie poszukujemy operatora wózka widłowego/reach truck.

Poszukujemy kierowcy do rozbudowy naszego działu transportu.

 Zadania i odpowiedzialności:

 Ładowanie furgonetki
 Śledzenie temperatury w przestrzeni ładunkowej
 Dbanie o samochód
 Dostawa zamówień do poszczególnych klientów

 Wynagrodzenie zgodne z CAO Rzeźników
 Jako kierowca (dostawca) jesteś wizytówką Ntm zarówno w drodze jak i dla klienta.

 Wymagania

 Prawo jazdy categoria B
 doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, wiedzę na temat sieci holenderskich dróg, w szczególności sieci drogowej Amsterdamu.
Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Możesz wysłać list motywacyjny z motywacją i CV na adres sollicitatie@nicetomeat.nl lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego. W przypadku pytań prosimy o kontakt z panem Fredem de Blanken telefonicznie pod numerem 036-5359200. Żadne przejęcie nie jest akceptowane w przypadku tego wakatu.

 ZATRUDNIENIE
 Podczas konsultacji

 WYNAGRODZENIE

 ILOŚĆ GODZIN

 ZASTOSOWAĆ